O nas

Ładne Sufity - specjaliści od designerskich innowacji

Napinane sufity - dlaczego je tworzymy?

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się zobaczyć podwieszany sufit. Może wciąż uważasz, że nic lepszego nie możesz zaprosić do swojego wnętrza. Jednak my jesteśmy już o krok dalej. Postawiliśmy na połączenie designu z funkcjonalnością i dlatego proponujemy Ci sufity napinane. Ten rodzaj instalacji cechuje się niezwykłą wytrzymałością materiału oraz bogatym wachlarzem możliwości aranżacyjnych.

Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, jak ważną częścią wnętrza jest sufit. Przypomnij sobie więc najsłynniejsze budynki, zabytki i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Oczami wyobraźni zajrzyj do środka każdego z nich. Oryginalne sufity najczęściej są jednym z pierwszych elementów, jakie rzucają się w oczy podczas wizyt w takich miejscach i wywołują legendarny efekt “wow”.

Twoja satysfakcja naszym priorytetem

Znamy się na zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, za którymi idzie najwyższa jakość realizacji. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu uznanych marek Makita, Milwaukee, Metabo, Bosch i Leica, będących gwarancją niezawodności. Współpraca z nami to również pewność wywiązania się z terminów. Uważamy, że Twoje zadowolenie będzie wynikać nie tylko z perfekcyjnie wykonanego zlecenia. Równie ważne jest dla nas rzetelne poznanie Twoich preferencji oraz kompleksowa obsługa na każdym etapie powierzonej realizacji.

Niech symbolem naszego przywiązania do satysfakcji klietna będzie fakt, że jesteśmy gotowi na negocjacje cenowe. W sytuacji gdy inna firma zaproponuje Ci konkretną kwotę za wykonanie usługi, z przyjemnością postaramy się przedstawić Ci atrakcyjniejszą propozycję.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza oferta jest bogata, ponieważ zajmujemy się tym, na czym się znamy i co jest naszą prawdziwą pasją. Sufity napinane tworzymy w różnych konfiguracjach, by idealnie wpisywały się w ideę wymarzonego przez Ciebie wnętrza. Proponujemy Ci montaż sufitów błuszczących oraz matowych, w wykończeniu satynowym, drukowanych oraz podświetlanych na całej powierzchni.

Chcesz porozmawiać o suficie napinanym, który w nowoczesny sposób uświetni Twoje wnętrze? Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że przedstawimy Ci taką koncepcję, która spotka się z Twoim uznaniem i już niebawem nietuzinkowo ozdobi wybrane przez Ciebie pomieszczenie.